Καλώς ήλθατε

Λειτουργικά ζητήματα για το φόρουμ

Re: Καλώς ήλθατε

Unread postby roubini » Tue Jun 05, 2012 1:35 am

Καλώς ήρθες Χαράλαμπε (ΒΟΒ731)!
Σου εύχομαι καλοφώτιστες δημοσιεύσεις και καλό αγώνα.
Όσο για τα υπόλοιπα, αγάπα τον Θεό και κάνε ότι θέλεις!
roubini
 
Posts: 123
Joined: Fri Jan 13, 2012 6:55 pm

Re: Καλώς ήλθατε

Unread postby kalahan » Tue Jun 05, 2012 2:10 am

καλως σας βρηκα!
χαιρετε εν Κυριω παντοτε.....
"Κύριε, Ιησού Χριστέ, Υιέ και Λόγε του θεού του Ζώντος, ταις πρεσβείες της Παναχράντου Σου Μητρός και πάντων Σου των Αγίων, ελεήσε και σώσε ημάς, ως αγαθός και φιλάνθρωπος, αμήν."
kalahan
 
Posts: 369
Joined: Sun Jun 03, 2012 11:01 am
Location: ΠΑΤΡΑ

Re: Καλώς ήλθατε

Unread postby Mannlicher-Schönauer » Tue Jun 05, 2012 11:25 am

Καλώς ήλθατε όλα τα νέα μέλη της παρέας μας!
Mannlicher-Schönauer
 

Re: Καλώς ήλθατε

Unread postby Babis » Tue Jun 05, 2012 4:38 pm

Ευχαριστώ πολύ για τα καλωσορίσματα όλους σας. Εύχομαι στο forum να ανδρώνεται προς δόξαν Θεού και στον καθένα προσωπικά καλή φώτιση.
Babis
 

Re: Καλώς ήλθατε

Unread postby mk2sp » Sat May 25, 2013 3:32 pm

Καλησπερα. Ονομαζομαι Στελιος, κατοικος Κοζανης. Ειμαι ενας σιωπηλος παρατηρητης του Φορουμ τα τελευταια χρονια λειτουργιας του (αν κ οχι ολη του την λειτουργικη ζωη) κ ειπα να συστηθω επιτελους. Με καποιους ανταμωσαμε στη Σουρωτη σε προηγουμενη συγκεντρωση-επισκεψη του φορουμ. Εκει γνωρισα τον Σπυρο κ στη συνεχεια τον Φιλιππο εδω στην Κοζανη. Καλη παρεα...
mk2sp
 
Posts: 15
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:10 am

Re: Καλώς ήλθατε

Unread postby Matina » Sat May 25, 2013 4:09 pm

mk2sp wrote:Καλησπερα. Ονομαζομαι Στελιος, κατοικος Κοζανης. Ειμαι ενας σιωπηλος παρατηρητης του Φορουμ τα τελευταια χρονια λειτουργιας του (αν κ οχι ολη του την λειτουργικη ζωη) κ ειπα να συστηθω επιτελους. Με καποιους ανταμωσαμε στη Σουρωτη σε προηγουμενη συγκεντρωση-επισκεψη του φορουμ. Εκει γνωρισα τον Σπυρο κ στη συνεχεια τον Φιλιππο εδω στην Κοζανη. Καλη παρεα...

Καλώς ήλθες εν Χριστώ αδελφέ μας!
O Κύριός μου κι ο Θεός μου!
User avatar
Matina
 
Posts: 2178
Joined: Tue Nov 15, 2011 10:36 am

Re: Καλώς ήλθατε

Unread postby eternity » Sat May 25, 2013 6:20 pm

mk2sp wrote:Καλησπερα. Ονομαζομαι Στελιος, κατοικος Κοζανης. Ειμαι ενας σιωπηλος παρατηρητης του Φορουμ τα τελευταια χρονια λειτουργιας του (αν κ οχι ολη του την λειτουργικη ζωη) κ ειπα να συστηθω επιτελους. Με καποιους ανταμωσαμε στη Σουρωτη σε προηγουμενη συγκεντρωση-επισκεψη του φορουμ. Εκει γνωρισα τον Σπυρο κ στη συνεχεια τον Φιλιππο εδω στην Κοζανη. Καλη παρεα...



Γνωρισες και δυο απο τα καλυτερα παιδια που εχουμε εδω...
Καλως ηρθες!
«Φώτισόν μου, το σκότος, Κύριε!» (Άγιος Γρηγόριος Παλαμάς).
User avatar
eternity
Καθολικός Συντονιστής
 
Posts: 7520
Joined: Tue Nov 15, 2011 1:33 pm

Re: Καλώς ήλθατε

Unread postby Michalis » Sat May 25, 2013 6:32 pm

Καλώς τον και Χριστός Ανέστη
«Η χάρις του Κυρίου ημών Ιησού Χριστού και η αγάπη του Θεού και Πατρός και η κοινωνία του Αγίου Πνεύματος είη μετά πάντων υμών».
User avatar
Michalis
 
Posts: 7124
Joined: Sat May 19, 2012 9:48 am

Re: Καλώς ήλθατε

Unread postby eternity » Sun May 26, 2013 11:43 am

νομιζω οτι χρωσταω ενα καλως ηρθες και στον george 1 που αφου η φιλικη μας σχεση περασε δια πυρος και σιδηρου απο παρεξηγησεις σε εξηγησεις ωρίμασε και απεδωσε καρπους πολυ καλες θεολογικες συζητησεις.... :) :)
«Φώτισόν μου, το σκότος, Κύριε!» (Άγιος Γρηγόριος Παλαμάς).
User avatar
eternity
Καθολικός Συντονιστής
 
Posts: 7520
Joined: Tue Nov 15, 2011 1:33 pm

Re: Καλώς ήλθατε

Unread postby george1 » Sun May 26, 2013 11:36 pm

eternity wrote:νομιζω οτι χρωσταω ενα καλως ηρθες και στον george 1 που αφου η φιλικη μας σχεση περασε δια πυρος και σιδηρου απο παρεξηγησεις σε εξηγησεις ωρίμασε και απεδωσε καρπους πολυ καλες θεολογικες συζητησεις.... :) :)



Καλως σας βρηκα αδελφια. Ειμαι ευτυχης που σας γνωρισα και γραφω στο forum. Ολοι εισαστε πολυ καλοι. Οταν ειμαστε κοντα στο Χριστο λυνονται ολες οι παρεξηγησεις μαλιστα το χερι του Θεου καθοδηγει της εξελιξεις στη ζωη μας και απολαμβανουμε ολοι μας πλουσιους πνευματικους καρπους. Ευχομαι ολοι μας εδω να μενουμε στη ταπεινωση ωστε δια των πρεσβειων των αγιων γεροντων μας να ελκυσουμε τη Χαρη του Θεου μας και να δουμε φοβερα πραγματα στο forum

ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΠΑΝΤΩΝ ΕΝΕΚΕΝ
george1
 

PreviousNext

Return to Ανακοινώσεις-Κανονισμοί

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron