Καλώς ήλθατε

Λειτουργικά ζητήματα για το φόρουμ

Re: Καλώς ήλθατε

Unread postby thirteen » Sat Jun 02, 2012 7:45 pm

Δηλαδή ... είσαι η Olivia?
Ξέρεις σε ένα απο τα πρώτα επεισόδια του τελευταίου κύκλου έφυγες απο Αμερική για Μύκονο.
Έμεινες εδώ;
Ζήτωωωωωωω :D :D :D :D[/quote]
ΟΚ... με κατάλαβες!!! Εντός των ημερών θα σου στείλω και αυτόγραφο!!!
Αλλά Μύκονο? Δεν με στέλνεις σε καμία Φολέγανδρο, Αη Στράτη κάπου αλλού τέλος πάντων!!!

Υ.Γ.: ποιά είναι η Olivia?
" Όπου Θεός βούλεται, νικάται φύσεως τάξις."
thirteen

Unread postby bloomyria » Sun Jun 03, 2012 12:36 am

Καλησπέρα σε όλους.. Κι εγώ έχω από καιρό το φόρουμ για συντροφιά και παρηγοριά μου στις δύσκολες μέρες που έρχονται και μετά από 1-2 περιπετειούλες δηλ. αποτυχημένες απόπειρες κατάφερα να γίνω κι εγώ μέλος :)
Ευχαριστώ πολύ τον αγαπητό filtor για τη βοήθειά του.. Καλή δύναμη σε όλους!
bloomyria

Unread postby marjory » Sun Jun 03, 2012 12:43 am

bloomyria wrote:Καλησπέρα σε όλους.. Κι εγώ έχω από καιρό το φόρουμ για συντροφιά και παρηγοριά μου στις δύσκολες μέρες που έρχονται και μετά από 1-2 περιπετειούλες δηλ. αποτυχημένες απόπειρες κατάφερα να γίνω κι εγώ μέλος :)
Ευχαριστώ πολύ τον αγαπητό filtor για τη βοήθειά του.. Καλή δύναμη σε όλους!

Καλωσόρισες... με δυσκόλεψε λίγο το όνομα σου διότι σε έβλεπα σαν spam και σου ζητώ συγγνώμη που απέρριπτα την αίτηση σου :oops: :oops: :oops: :oops:
Ω πανύμνητε μήτερ, η τεκούσα των πάντων αγίων αγιώτατον Λόγον, δεξαμένη την νυν προσφοράν, από πάσης ρύσαι συμφοράς άπαντας, και της μελλούσης λύτρωσαι κολάσεως τους Σοι βοώντας.
marjory
Site Admin

Unread postby Babis » Mon Jun 04, 2012 11:38 am

Καλημέρα κι από εμένα και χρόνια πολλά. Σήμερα του Αγίου Πνεύματος, μακάρι όλους μας να μας επισκιάσει.
Θα ήθελα να παρουσιαστώ στα μέλη του φόρουμ πρώτα. Ονομάζομαι Χαράλαμπος και προέρχομαι από το παλιό φόρουμ που ξεκίνησαν νομίζω οι περισσότεροι καθώς μου είναι γνωστά τα nickname τους. Σας παρακολουθώ κι εγώ πολύ καιρό και πριν απο δύο βδομάδες έκανα την πρώτη μου απόπειρα να γραφτώ στο φόρουμ. Marjory δεν ξέρω, με έβλεπες κι εμένα σαν spam;
Ακολουθώ το παλιό ημερολόγιο, πιστεύω στην Εκκλησία του Θεού και στα όσα φρονεί Αυτή, δεν είμαι αιρετικός και αν κάποιο μέλος πιστεύει ωστόσο ότι είμαι θα ήθελα να μου το πει κι εγώ θα αποσυρθώ από το φόρουμ.
Σας ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην αγκαλιά σας.
Babis

Unread postby roubini » Tue Jun 05, 2012 1:35 am

Καλώς ήρθες Χαράλαμπε (ΒΟΒ731)!
Σου εύχομαι καλοφώτιστες δημοσιεύσεις και καλό αγώνα.
Όσο για τα υπόλοιπα, αγάπα τον Θεό και κάνε ότι θέλεις!
roubini

Unread postby kalahan » Tue Jun 05, 2012 2:10 am

καλως σας βρηκα!
χαιρετε εν Κυριω παντοτε.....
"Κύριε, Ιησού Χριστέ, Υιέ και Λόγε του θεού του Ζώντος, ταις πρεσβείες της Παναχράντου Σου Μητρός και πάντων Σου των Αγίων, ελεήσε και σώσε ημάς, ως αγαθός και φιλάνθρωπος, αμήν."
kalahan

Unread postby Mannlicher-Schönauer » Tue Jun 05, 2012 11:25 am

Καλώς ήλθατε όλα τα νέα μέλη της παρέας μας!
Αι ημέτεραι δυνάμεις αμύνονται του Πατρίου εδάφους

Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ
Mannlicher-Schönauer

Unread postby Babis » Tue Jun 05, 2012 4:38 pm

Ευχαριστώ πολύ για τα καλωσορίσματα όλους σας. Εύχομαι στο forum να ανδρώνεται προς δόξαν Θεού και στον καθένα προσωπικά καλή φώτιση.
Babis

Unread postby mk2sp » Sat May 25, 2013 3:32 pm

Καλησπερα. Ονομαζομαι Στελιος, κατοικος Κοζανης. Ειμαι ενας σιωπηλος παρατηρητης του Φορουμ τα τελευταια χρονια λειτουργιας του (αν κ οχι ολη του την λειτουργικη ζωη) κ ειπα να συστηθω επιτελους. Με καποιους ανταμωσαμε στη Σουρωτη σε προηγουμενη συγκεντρωση-επισκεψη του φορουμ. Εκει γνωρισα τον Σπυρο κ στη συνεχεια τον Φιλιππο εδω στην Κοζανη. Καλη παρεα...
mk2sp

Unread postby Matina » Sat May 25, 2013 4:09 pm

mk2sp wrote:Καλησπερα. Ονομαζομαι Στελιος, κατοικος Κοζανης. Ειμαι ενας σιωπηλος παρατηρητης του Φορουμ τα τελευταια χρονια λειτουργιας του (αν κ οχι ολη του την λειτουργικη ζωη) κ ειπα να συστηθω επιτελους. Με καποιους ανταμωσαμε στη Σουρωτη σε προηγουμενη συγκεντρωση-επισκεψη του φορουμ. Εκει γνωρισα τον Σπυρο κ στη συνεχεια τον Φιλιππο εδω στην Κοζανη. Καλη παρεα...

Καλώς ήλθες εν Χριστώ αδελφέ μας!
O Κύριός μου κι ο Θεός μου!
Matina

PreviousNext

Return to Ανακοινώσεις-Κανονισμοί