Τεχνικές Ανακοινώσεις

Λειτουργικά ζητήματα για το φόρουμ

Re: Τεχνικές Ανακοινώσεις

Unread postby student » Thu Nov 17, 2011 10:08 pm

sgoum wrote:
student wrote:Να ενημερώσω κι εγώ για ένα θέμα.
Δεν με κρατάει logαρισμένο όταν βγω από τη σελίδα και ξαναμπώ. Στο προηγούμενο φόρουμ με το που έμπαινα στη διεύθυνση με έκανε log in απ ευθείας. τώρα χρειάζεται να κάνω κάθε φορά log in ξανά. οχι πως είναι κάτι σημαντικό, απλά το αναφέρω μήπως είναι κάποια απλή ρύθμιση

Ευχαριστώ

Αυτο μου ακουγεται σαν μερικη αποδοχη cookies

Ολα τ άλλα φόρα που μπαίνω με βάζουν κατ ευθείαν. Και το παλιό. Δεν άλλαξα κάτι στο pc.

Τέλος πάντων, ευχαριστώ για την απάντηση. Ελεγα μήπως ήταν κάποια κεντρική ρύθμιση
Perception is reality
student
Site Admin

Unread postby AMALIA » Fri Nov 18, 2011 2:24 pm

Δεν με κρατάει logαρισμένο όταν βγω από τη σελίδα και ξαναμπώ. Στο προηγούμενο φόρουμ με το που έμπαινα στη διεύθυνση με έκανε log in απ ευθείας. τώρα χρειάζεται να κάνω κάθε φορά log in ξανά. οχι πως είναι κάτι σημαντικό, απλά το αναφέρω μήπως είναι κάποια απλή ρύθμιση

Ευχαριστώ

Εχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα.
Όταν κάνω login δεν υπάρχει η επιλογή της αποθήκευσης του κωδικού- password ώστε να μην χρειάζεται να ξανακάνω login.
Να σημειώσω ότι την πρώτη μέρα που μπήκα στο φόρουμ αυτή η επιλογή υπήρχε.Τώρα δεν μου εμφανίζεται.
Ευχαριστώ.
AMALIA

Unread postby admin » Fri Nov 18, 2011 2:32 pm

AMALIA wrote:

Ευχαριστώ

Εχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα.
Όταν κάνω login δεν υπάρχει η επιλογή της αποθήκευσης του κωδικού- password ώστε να μην χρειάζεται να ξανακάνω login.
Να σημειώσω ότι την πρώτη μέρα που μπήκα στο φόρουμ αυτή η επιλογή υπήρχε.Τώρα δεν μου εμφανίζεται.
Ευχαριστώ.

Μπορείτε να δοκιμάσετε τώρα σας παρακαλώ;
Follow orthodoxhpisth on Twitter ,
admin
Site Admin

Unread postby AMALIA » Fri Nov 18, 2011 3:02 pm

ok διορθώθηκε ;)
Ευχαριστούμε Admin :D
AMALIA

Unread postby thanos75 » Fri Nov 18, 2011 5:11 pm

OK το auto login
Ευχαριστούμε
Ως των Αποστόλων Πρωτόκλητος και του κορυφαίου αυτάδελφος τον Δεσπότην των όλων, Ανδρέα, ικέτευε, ειρήνην, τη οικουμένη δωρήσασθαι και ταις ψυχαίς ημών το μέγα έλεος.
thanos75

Unread postby Konstantinos » Fri Nov 18, 2011 10:13 pm

Καλησπέρα σας

Μιας και πλέον το φόρουμ έγινε ιδιόκτητο θα ήθελα να σας προτείνω να δημιουργηθεί μία θεματική ενότητα η μία υποσελίδα όπου να γίνετε συζήτηση στα αγγλικά.Ο λόγος που το προτείνω είναι γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι για όλη την ανθρωπότητα και ίσως μπορέσουμε με αυτό τον τρόπο να βοηθήσουμε κάποιον συνάνθρωπό μας στο εξωτερικό.Έστω και ένας να είναι αξίζει.. :)

Στην τελική οφείλουμε να μεταλαμπαδεύσουμε τον Χριστιανισμό σε όλη την οικουμένη

Θα σε τραβάν, για να τους πεις για το Χριστό! Ετσι θα κηρυχθή το Ευαγγέλιο σε ολόκληρη την οικουμένη και τότε ο Χριστός θα έρθη ως Κριτής να κρίνη τον κόσμο.
Γέροντος Παΐσίου Αγιορείτου - ΛΟΓΟΙ Β'
Last edited by Konstantinos on Sat Nov 19, 2011 3:41 am, edited 1 time in total.
Konstantinos

Unread postby Matina » Fri Nov 18, 2011 10:24 pm

Konstantinos wrote:Καλησπέρα σας

Μιας και πλέον το φόρουμ έγινε ιδιόκτητο θα ήθελα να σας προτείνω να δημιουργηθεί μία θεματική ενότητα η μία υποσελίδα όπου να γίνετε συζήτηση στα αγγλικά.Ο λόγος που το προτείνω είναι γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι για όλη την ανθρωπότητα και ίσως μπορέσουμε με αυτό τον τρόπο κάποιον συνάνθρωπό μας στο εξωτερικό.Έστω και ένας να είναι αξίζει.. :)

Στην τελική οφείλουμε να μεταλαμπαδεύσουμε τον Χριστιανισμό σε όλη την οικουμένη

Θα σε τραβάν, για να τους πεις για το Χριστό! Ετσι θα κηρυχθή το Ευαγγέλιο σε ολόκληρη την οικουμένη και τότε ο Χριστός θα έρθη ως Κριτής να κρίνη τον κόσμο.

Κωνσταντίνε,καλώς ήρθες,μια ερώτηση...μήπως είσαι ο αξιότιμος αδελφός silver από το παλιό φόρουμ; :roll:
O Κύριός μου κι ο Θεός μου!
Matina

Unread postby Konstantinos » Fri Nov 18, 2011 11:55 pm

Matina wrote:Κωνσταντίνε,καλώς ήρθες,μια ερώτηση...μήπως είσαι ο αξιότιμος αδελφός silver από το παλιό φόρουμ; :roll:

Καλώς σας ξαναβρήκα Ματίνα!
Όχι δεν είμαι ο silver απο το παλιό φόρουμ,είμαι ο Konstantinos απο το παλιό φόρουμ και ο Konstantinos απο το πιο παλιό φόρουμ.. :D :D :D
Χρόνια στη παρέα σας αλλά δεν είμαι τακτικός ομιλητής.. :roll:
Konstantinos

Unread postby eternity » Fri Nov 18, 2011 11:59 pm

Konstantinos wrote:Καλησπέρα σας

Μιας και πλέον το φόρουμ έγινε ιδιόκτητο θα ήθελα να σας προτείνω να δημιουργηθεί μία θεματική ενότητα η μία υποσελίδα όπου να γίνετε συζήτηση στα αγγλικά.Ο λόγος που το προτείνω είναι γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι για όλη την ανθρωπότητα και ίσως μπορέσουμε με αυτό τον τρόπο κάποιον συνάνθρωπό μας στο εξωτερικό.Έστω και ένας να είναι αξίζει.. :)

συμφωνω με την προταση του Κωνσταντινου ( ξερω ξερω και ποιος με ρωτησε εμενα θα πειτε)

και να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου εισαι ο γνωστος bloger Κωνσταντινος?
«Φώτισόν μου, το σκότος, Κύριε!» (Άγιος Γρηγόριος Παλαμάς).
eternity
Site Admin

Unread postby Konstantinos » Sat Nov 19, 2011 3:40 am

eternity wrote:
συμφωνω με την προταση του Κωνσταντινου ( ξερω ξερω και ποιος με ρωτησε εμενα θα πειτε)

και να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου εισαι ο γνωστος bloger Κωνσταντινος?

Όχι όχι,δεν είμαι εγώ.. αυτός είναι ο καλός φίλος του φορουμ o Kostasxan. :)
Konstantinos

PreviousNext

Return to Ανακοινώσεις-Κανονισμοί