Ανακοινώσεις

Λειτουργικά ζητήματα για το φόρουμ

Re: Ανακοινώσεις

Unread postby sgoum » Wed Aug 14, 2013 3:54 pm

Το φορουμ δεν εχει καποιο chat. Οποιο μελος λαβει προσκληση για οποιασδηποτε μορφης chat να γνωριζει πως δεν εχει καμια σχεση με το φορουμ και θα παρακαλεσουμε να ενημερωσει τη διαχειριστικη - συντονιστικη ομαδα.

Εχουμε αλλαγες, θα υπαρξει ανακοινωση.
viewtopic.php?f=9&t=809

sgoum
Site Admin

Unread postby sgoum » Sat Aug 30, 2014 8:29 pm

Οσοι πηρατε ΠΜ απο το χρηστη criss αγνοηστε το.
Ο χρηστης πρεπει να ανηκει σε αιρεση και εχει διαγραφει απο το φορουμ μας.
sgoum
Site Admin

Unread postby Γιώργος » Sun Sep 28, 2014 2:51 pm

θα μπορούσες να μου διαγράψεις τον λογαριασμο .....μιας και δεν συμφωνω καθόλου με τις ημερομηνίες των προφητειών ...απο την στιγμη που ουτε οι προφήτες δεν τις ανεφεραν ποτε .....στις υπολοιπες ενοτητες μπαίνω και χωρίς κοδικο ....σαν επισκέπτεις ....
ετσι και αλλιώς τιποτα άλλο δεν έχω να πω ...οπότε καλα πέρασα ...σβησε μου και τον λογαριασμο ώστε να μην μπω και στον πειρασμο ....και δω να γράφοντε τιποτα περιεργα ...και αντιδράσω αναλόγος .....μιας και κατω απο το όνομα "η ορθοδοξη χριστιανική πίστη μας" ....γραφοντε και πολλά περιεργα απο περίεργους .....

σας ευχαριστώ ....ή σε ευχαριστω ....να ειστε καλα
Last edited by Γιώργος on Sun Sep 28, 2014 2:55 pm, edited 1 time in total.
Γιώργος

Unread postby Γιώργος » Sun Sep 28, 2014 2:55 pm

ή μαλλον δεν αντέχω ας γράψω και κάτι τελευταίο

λοιπόν η ημερομηνία που θα γίνει το μεγάλο συμβάν .....ή ο 3ΠΠ ...ή θα πάρουμε την Πόλη ειναι ...........31 Φεβρουαρίου του 2016

ξερω ξερω ...θα πείτε ότι κανω πλάκα .....όχι βεβαια ...απλως συμφωνα με την παγκοσμιοποίηση και μεσα στο γενικο κλίμα του αντιρατσισμου ....εχει υπάρξει έντονη διαμαρτυρία για τον μηνα Φεβρουάριο ...και ειδικα για τα υποτιμητικά και ρατσιστικά σχόλια εναντίον του ...όπως κουτσοφλέβαρος και ενα σωρό άλλα ...ετσι εχει αποφασιστει απο τους παγκοσμιόποιητες να αποδοθεί ισότητα στον μήνα αυτο .....για αυτο και θα τον κάνουν ίσο με τους άλλους ....και επειδή του χρωστούσαν και ένα σωρο χρόνια κοροιδίας και υποτιμήσεις ....του έδωσαν 31 ημέρες .....

αυτή λοιπόν ήταν η κρυφή εως τώρα ημερομηνία που θα γίνουν τα πάντα ….δεν την γνώριζε κανεις και όλη επεφταν έξω ….γιατι απλα δεν υπήρχε …..τωρα πια ετοιμαστείτε άφοβα ….με σημείο αναφοράς την ημερομηνία αυτή

χωρις να κανω πλάκα δεν μπορώ καθόλου

αντε τα λέμε ........
Γιώργος

Unread postby Michalis » Sun Sep 28, 2014 3:45 pm

Θα μεινει (αφησουμε) κανεναν, ή θα φυγουν (διωξουμε) ολους οσους δεν μπαινει η Σκεψη τους σε καλουπια;
«Η χάρις του Κυρίου ημών Ιησού Χριστού και η αγάπη του Θεού και Πατρός και η κοινωνία του Αγίου Πνεύματος είη μετά πάντων υμών».
Michalis

Unread postby marjory » Sun Sep 28, 2014 3:58 pm

Προσπαθώ να καταλάβω πού βρίσκεται το καλούπι...
Μου φαίνεται ότι υπερπλεονάζει η ευθιξία τελικά...
Σας χαλάνε οι ημερομηνίες, τις σταματάμε, γκρινιάζετε.
Θέλετε ημερομηνίες, τις επιτρέπουμε, γκρινιάζετε.
Γράφει ο ένας ότι τα γεγονότα είναι κοντά, θα πέσουν να τον φάνε αυτοί που τα βλέπουν μακριά.
Γράφει ο άλλος ότι τα γεγονότα αργούνε, να πέσουν να τον φάνε αυτοί που θεωρούν ότι τα γεγονότα είναι κοντά.

Θέλετε να βλέπετε το φόρουμ μπάχαλο, να γράφει ο καθένας ότι του κατεβαίνει...
Ω πανύμνητε μήτερ, η τεκούσα των πάντων αγίων αγιώτατον Λόγον, δεξαμένη την νυν προσφοράν, από πάσης ρύσαι συμφοράς άπαντας, και της μελλούσης λύτρωσαι κολάσεως τους Σοι βοώντας.
marjory
Site Admin

Unread postby Μαρία » Sun Sep 28, 2014 4:09 pm

εγω θα πω αυτο που σκεφτομαι κ ας με μπαναρεις sgoum! διαφεντευεις ενα ορθοδοξο φορουμ, εχεις δει ποτε στην ορθοδοξια μας να προσδιοριζεται οτιδηποτε με ημερομηνιες; εχεις δει ποτε η ορθοδοξια μας να αναφερεται σε οτιδηποτε ανωνυμα;

οκ θελησες να κανεις εκκαθαριση του φορουμ, αλλα διαλεξες πολυ φασιστικο τροπο να το κανεις κ μαλιστα...κ με διακρισεις! βλεπω οτι ολοι κρυβουμε λιγο πολυ ενα αντιρατσιστικο βαθια μεσα μας! :lol: δε μπορεις να φιμωσεις την αντιθετη αποψη...αν διαφεντευεις ενα φορουμ μονο κ μονο για να συλλεγεις πληροφοριες για το ποτε θα εξελιχθουν "γεωπολιτικα" (τρελλος ορος μιλαμε!) μπορεις να αλλαξεις τον τιτλο γτ αυτος δεν ταιριαζει με αυτα που επιβαλλεις ως ορθοδοξη πιστη...ευτυχως ξερουμε τη πιστη μας, οι προφητειες οντως δεν αναφερουν ημερομηνιες, οποτε να μιλατε βαση γεωπολιτικων κ οχι "υπο το πρισμα των προφητειων"...

τελος εχω να πω οτι εγω δε θα το βουλωσω (εκτος βεβαια κ αν φαω μπαν), αλλα οποτε βλεπω κατι που ειναι εναντια στην ορθοδοξια μας θα το λεω...αυτα μονο ο Βαρθολομαιος τα κανει! :lol: θα μπορουσε να διατυπωθει ολο αυτο με μεγαλυτερη σαφηνεια κ πιο ηπιο τροπο κ οχι φασιστικο...
να καθαρισετε το φορουμ βεβαιως, να ριξετε κ μπεταντιν για να εξολοθρευσετε εμας τα βρωμερα μικροβια! :mrgreen:

αντε τα ειπα κ εγω...γεια σας κ χαρα σας!
Μαρία

Unread postby marjory » Sun Sep 28, 2014 4:23 pm

Yiorgos Aitolos wrote:θα μπορούσες να μου διαγράψεις τον λογαριασμο .....μιας και δεν συμφωνω καθόλου με τις ημερομηνίες των προφητειών ...απο την στιγμη που ουτε οι προφήτες δεν τις ανεφεραν ποτε .....στις υπολοιπες ενοτητες μπαίνω και χωρίς κοδικο ....σαν επισκέπτεις ....
ετσι και αλλιώς τιποτα άλλο δεν έχω να πω ...οπότε καλα πέρασα ...σβησε μου και τον λογαριασμο ώστε να μην μπω και στον πειρασμο ....και δω να γράφοντε τιποτα περιεργα ...και αντιδράσω αναλόγος .....μιας και κατω απο το όνομα "η ορθοδοξη χριστιανική πίστη μας" ....γραφοντε και πολλά περιεργα απο περίεργους .....

σας ευχαριστώ ....ή σε ευχαριστω ....να ειστε καλα

Θα ήθελα σε π.μ. να μου προσδιορίσεις ποια είναι τα περίεργα που γράφονται από περίεργους. Το φόρουμ που στήσαμε λέγεται "η ορθόδοξη χριστιανική πίστη μας" και έτσι προσδιορίζεται. Αν έχει παρεκτραπεί (όπως λές), να είσαι σίγουρος ότι θα το μαζέψουμε, αλλιώς θα το κλείσουμε. Αν όχι, τότε η συκοφαντία δεν συνάδει ούτε με το όνομα, ούτε με το πνεύμα του φόρουμ. Περιμένω π.μ.
Ω πανύμνητε μήτερ, η τεκούσα των πάντων αγίων αγιώτατον Λόγον, δεξαμένη την νυν προσφοράν, από πάσης ρύσαι συμφοράς άπαντας, και της μελλούσης λύτρωσαι κολάσεως τους Σοι βοώντας.
marjory
Site Admin

Unread postby Michalis » Sun Sep 28, 2014 6:49 pm

Μαρία wrote:εγω θα πω αυτο που σκεφτομαι κ ας με μπαναρεις sgoum! διαφεντευεις ενα ορθοδοξο φορουμ, εχεις δει ποτε στην ορθοδοξια μας να προσδιοριζεται οτιδηποτε με ημερομηνιες; εχεις δει ποτε η ορθοδοξια μας να αναφερεται σε οτιδηποτε ανωνυμα;

οκ θελησες να κανεις εκκαθαριση του φορουμ, αλλα διαλεξες πολυ φασιστικο τροπο να το κανεις κ μαλιστα...κ με διακρισεις! βλεπω οτι ολοι κρυβουμε λιγο πολυ ενα αντιρατσιστικο βαθια μεσα μας! :lol: δε μπορεις να φιμωσεις την αντιθετη αποψη...αν διαφεντευεις ενα φορουμ μονο κ μονο για να συλλεγεις πληροφοριες για το ποτε θα εξελιχθουν "γεωπολιτικα" (τρελλος ορος μιλαμε!) μπορεις να αλλαξεις τον τιτλο γτ αυτος δεν ταιριαζει με αυτα που επιβαλλεις ως ορθοδοξη πιστη...ευτυχως ξερουμε τη πιστη μας, οι προφητειες οντως δεν αναφερουν ημερομηνιες, οποτε να μιλατε βαση γεωπολιτικων κ οχι "υπο το πρισμα των προφητειων"...

τελος εχω να πω οτι εγω δε θα το βουλωσω (εκτος βεβαια κ αν φαω μπαν), αλλα οποτε βλεπω κατι που ειναι εναντια στην ορθοδοξια μας θα το λεω...αυτα μονο ο Βαρθολομαιος τα κανει! :lol: θα μπορουσε να διατυπωθει ολο αυτο με μεγαλυτερη σαφηνεια κ πιο ηπιο τροπο κ οχι φασιστικο...
να καθαρισετε το φορουμ βεβαιως, να ριξετε κ μπεταντιν για να εξολοθρευσετε εμας τα βρωμερα μικροβια! :mrgreen:

αντε τα ειπα κ εγω...γεια σας κ χαρα σας!

Εσενα μικρη Τερεζα, (κατσαριδουλα) θα σε μπεταντιναρω... :lol: :lol: :lol:
«Η χάρις του Κυρίου ημών Ιησού Χριστού και η αγάπη του Θεού και Πατρός και η κοινωνία του Αγίου Πνεύματος είη μετά πάντων υμών».
Michalis

Unread postby Michalis » Sun Sep 28, 2014 6:53 pm

marjory wrote:Προσπαθώ να καταλάβω πού βρίσκεται το καλούπι...
Μου φαίνεται ότι υπερπλεονάζει η ευθιξία τελικά...
Σας χαλάνε οι ημερομηνίες, τις σταματάμε, γκρινιάζετε.
Θέλετε ημερομηνίες, τις επιτρέπουμε, γκρινιάζετε.
Γράφει ο ένας ότι τα γεγονότα είναι κοντά, θα πέσουν να τον φάνε αυτοί που τα βλέπουν μακριά.
Γράφει ο άλλος ότι τα γεγονότα αργούνε, να πέσουν να τον φάνε αυτοί που θεωρούν ότι τα γεγονότα είναι κοντά.

Θέλετε να βλέπετε το φόρουμ μπάχαλο, να γράφει ο καθένας ότι του κατεβαίνει...

Βλέπω οι φίλτατοι administrators έχουν μεγάλη αλληλεγγύη μεταξύ των.

Οταν με το ¨καλο¨ :shock: το Καταρ φτασει στην Ελλαδα μας μεσω ISISISISIS.......θα σας περιποιηθω καταληλλως πιτσουνακια μου.... :mrgreen: :x :mrgreen:
Michalis

PreviousNext

Return to Ανακοινώσεις-Κανονισμοί