Επαναλαμβανόμενες δημoσιεύσεις

Λειτουργικά ζητήματα για το φόρουμ

Επαναλαμβανόμενες δημoσιεύσεις

Unread postby admin » Mon Mar 26, 2012 10:16 pm

Σας παρακαλω πολυ να το προσεξουμε οσο ειναι δυνατο
Βρηκα 3 διαφορετικα ποστ για τις εκλογες σε 3 διαφορετικα νηματα απο 3 διαφορετικους συμφορουμιτες
Αμαρτια δεν ειναι;
Follow orthodoxhpisth on Twitter ,
admin
Site Admin

Re: Επερχόμενα και προφητείες

Unread postby Ευδοκία » Wed May 23, 2012 10:39 am

Μία διευκρίνηση ... trash can δηλαδή σκουπιδοντεκές, κάλαθος αχρήστων, θεωρείτε τους σχολιασμούς των μελών σας? Γιατί εγώ εδώ μέσα έχω δει πολλούς σχολιασμούς επί των πληροφοριών που αναρτώνται . Δεν νομίζετε ότι στα καινούργια μέλη σαν εμένα αυτό είναι παρεξηγήσιμο και θα ήταν καλύτερο να αλλαχθεί το όνομα???? ΣΚΟΥΠΙΔΟΝΤΕΝΕΚΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ???????
Ευχαριστώ και
ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ
Ευδοκία

Unread postby Mannlicher-Schönauer » Wed May 23, 2012 2:36 pm

Ευδοκία wrote:Μία διευκρίνηση ... trash can δηλαδή σκουπιδοντεκές, κάλαθος αχρήστων, θεωρείτε τους σχολιασμούς των μελών σας? Γιατί εγώ εδώ μέσα έχω δει πολλούς σχολιασμούς επί των πληροφοριών που αναρτώνται . Δεν νομίζετε ότι στα καινούργια μέλη σαν εμένα αυτό είναι παρεξηγήσιμο και θα ήταν καλύτερο να αλλαχθεί το όνομα???? ΣΚΟΥΠΙΔΟΝΤΕΝΕΚΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ???????
Ευχαριστώ και
ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ

Αγαπητή Ευδοκία καλώς ήλθες!Να σου εξηγήσω λοιπόν πως στο trash can πηγαίνουν οι διπλές αναρτήσεις τα εκτός θέματος σχόλια και δημοσιεύσεις.
Τώρα όσο για το όνομα εντάξει,μη το πέρνεις και εσύ τοις μετρητοίς, :D σε ψηφιακό περιβάλλον λειτουργούμε άλλωστε...αν θέλεις να προτείνεις κάποιο άλλο όνομα,πολύ ευχαρίστως!
Αι ημέτεραι δυνάμεις αμύνονται του Πατρίου εδάφους

Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ
Mannlicher-Schönauer

Unread postby Ευδοκία » Wed May 23, 2012 5:08 pm

Mannlicher-Schönauer wrote:
Ευδοκία wrote:Μία διευκρίνηση ... trash can δηλαδή σκουπιδοντεκές, κάλαθος αχρήστων, θεωρείτε τους σχολιασμούς των μελών σας? Γιατί εγώ εδώ μέσα έχω δει πολλούς σχολιασμούς επί των πληροφοριών που αναρτώνται . Δεν νομίζετε ότι στα καινούργια μέλη σαν εμένα αυτό είναι παρεξηγήσιμο και θα ήταν καλύτερο να αλλαχθεί το όνομα???? ΣΚΟΥΠΙΔΟΝΤΕΝΕΚΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ???????
Ευχαριστώ και
ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ

Αγαπητή Ευδοκία καλώς ήλθες!Να σου εξηγήσω λοιπόν πως στο trash can πηγαίνουν οι διπλές αναρτήσεις τα εκτός θέματος σχόλια και δημοσιεύσεις.
Τώρα όσο για το όνομα εντάξει,μη το πέρνεις και εσύ τοις μετρητοίς, :D σε ψηφιακό περιβάλλον λειτουργούμε άλλωστε...αν θέλεις να προτείνεις κάποιο άλλο όνομα,πολύ ευχαρίστως!

:) :) :)
Ευδοκία

Return to Ανακοινώσεις-Κανονισμοί