Ευχαριστώ

Λειτουργικά ζητήματα για το φόρουμ

Re: Ευχαριστώ

Unread postby marjory » Fri Aug 31, 2012 5:14 pm

Όλα δείχνουν ότι είμαστε μια ανάσα από κάτι μεγάλο που θα συμβεί...
Μαθαίνω για ανθρώπους [χρηματιστές, τραπεζικούς κλπ.] που βρίσκονται κοντά σε κυβερνητικά πρόσωπα και ως εκ τούτου γνωρίζουν κάτι παραπάνω από εμάς τους κοινούς θνητούς και που "ετοιμάζονται" για την μεγάλη απόδραση από την Ελλάδα που θα φλέγεται οσονούπω.
Κάποιοι άλλοι είναι έτοιμοι να απομακρυνθούν από το κλεινόν άστυ με κατεύθυνση προς τα χωριά τους και γενικά προς την περιφέρεια.

Και όλοι γνωρίζουμε ότι ... θά 'ναι ξαφνικό.!!!

Δεν ξέρω αν θα έχω την ευκαιρία να σας αποχαιρετίσω και να σας ευχαριστήσω για την όμορφη παρέα που δημιουργήσαμε τα τελευταία χρόνια, μέσα από όλα τα φόρουμ [από το christian-orthodox μέχρι ετούτο].

Μέσα από τα posts σας απόκτησα γνώση και εξελίχθηκα πνευματικά.

Θέλω να ζητήσω συγγνώμη αν, στη διάρκεια της κοινής φορουμικής διαδρομής μας, κάποιους στενοχώρησα. Ίσως να μην ήμουν καλή σαν συντονίστρια, ευχαριστώ όμως πολύ τον admin που με εμπιστεύτηκε αλλά και εσάς που με ανεχτήκατε.

Σας ευχαριστώ όλους και έναν προς έναν, παλιά και νέα μέλη της παρέας.

Ευχαριστώ επίσης όλη την συντονιστική/διαχειριστική ομάδα [casius, sgoum, akerm, Mannlicher-Schönauer, Thrax, kotsarikos, SPIROS, agiografies, nikolaos_orth] για την συνεργασία που είχαμε. Πιστέψτε με, είναι υπέροχα παιδιά.

Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΙΔΑ ΚΑΙ ΑΡΩΓΟΣ ΣΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΕΙΘΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΛΩΒΗΤΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΤΑΣΗ.

Υ.Γ. Δεν αποχωρώ. Θα μείνω μαζί σας όσο θα έχουμε/έχω internet.
Ω πανύμνητε μήτερ, η τεκούσα των πάντων αγίων αγιώτατον Λόγον, δεξαμένη την νυν προσφοράν, από πάσης ρύσαι συμφοράς άπαντας, και της μελλούσης λύτρωσαι κολάσεως τους Σοι βοώντας.
marjory
Site Admin

Unread postby GENEA-OMEGA » Sat Sep 01, 2012 3:47 pm

marjory μάλλον ετοιμάζεσαι για το παράθυρο των 3 ωρών έτσι ? σοφή σκέψη :) :)
GENEA-OMEGA

Unread postby eternity » Sat Sep 01, 2012 4:15 pm

marjory wrote:
Υ.Γ. Δεν αποχωρώ. Θα μείνω μαζί σας όσο θα έχουμε/έχω internet.[/b]

εννοειται οτι δεν σε αφηνουμε να αποχωρησεις!! θα αρχισω τον ΓΠΠ νωριτερα ετσι και σκεφτεις να φυγεις....
Μην υποτιμας την δυναμη των ξανθων και ποσο ευκολα θα μπορουσαν να ξεκινησουν εναν πολεμο απο αγνοια και βλακεια πρωτίστως.
Ουτε να σου περναει η σκεψη αποχωρησης το απαγορευω ρητως βασιζομενη στς δημοκρατικες αρχες μου! :lol: :lol:
«Φώτισόν μου, το σκότος, Κύριε!» (Άγιος Γρηγόριος Παλαμάς).
eternity
Site Admin

Unread postby SUKHOI » Tue Oct 02, 2012 12:38 am

...........
Last edited by SUKHOI on Fri Nov 23, 2012 8:57 pm, edited 1 time in total.
SUKHOI

Previous

Return to Ανακοινώσεις-Κανονισμοί