Ευχαριστώ

Λειτουργικά ζητήματα για το φόρουμ

Ευχαριστώ

Unread postby admin » Wed Jun 06, 2012 11:13 am

Καμιά φορά μέσα απο μικρά γεγονότα μπορείς να διακρίνεις την πραγματική εικόνα του μεγάλου παζλ.

Απο την πρώτη στιγμή που ξεκίνησε αυτή η προσπάθεια αντικειμενικός μου σκοπός ήταν να υπάρξει μια διαδικτυακή γωνιά ώστε να μαζευτούν και να μπορούν να συζητήσουν άνθρωποι με κοινές ανησυχίες που οπουδήποτε αλλού χλευάζονταν ως ''λεπροί'' με ρατσιστικές συμπεριφορές εναντίον τους.
Είχα την τύχη σε αυτή την προσπάθεια μου να συνδράμουν άξια μέλη της παρέα μας κάποιοι απο τους οποίους αποτελούν την συντονιστική και διαχειριστική ομάδα της.

Αφιερώνοντας πολύ προσωπικό χρόνο , τόσο που στην πλειοψηφία δεν φαίνεται , προσπαθούσα με τις λίγες γνώσεις που κατέχω και με τα λίγα χρήματα που μπορούσα να συνεισφέρω.

Κάνω μια παρένθεση λέγοντας πως κάποια στιγμή ίσως να πρέπει να αναγνωριστεί η προσφορά 6-7 συγκεκριμένων ανθρώπων που απο το υστέρημα τους βάζουν πέντε δραχμές ώστε να συντηρείται το φόρουμ και να μείνει μακριά απο άσχημα φαινόμενα διαφημίσεων όπως έγινε στο παρελθόν απο το φόρουμ το οποίο προήλθαμε οι περισσότεροι και όταν λέω αναγνωριστεί δεν εννοώ υλικά αλλά κυρίως ηθικά όπως στο να μην εκμεταλλεύονται κάποιοι καλοθελητές την παρούσα κατάσταση προς ίδιον όφελος σε προσωπικές τους δραστηριότητες για παράδειγμα.

Κλείνω την παρένθεση λέγοντας πως πολλές στιγμές σε αυτή την ιστορία και μέσα απο προβλήματα που πάντα υπάρχουν σε μια διαδικτυακή πλατφόρμα (πχ η ατυχία του orthodoxhpisth.informe) πρόθεση μου ήταν ένα καλύτερο , λειτουργικότερο , εύχρηστο και τακτοποιημένο σημείο παρουσίας που μάλιστα με την δυναμική του έχει φτάσει να είναι στα πρώτα 1500 περίπου στην κατάταξη των Ελληνικών Ιστοσελίδων χάρη σε εσάς.

Οι αλλαγές που έγιναν προχθές είχαν κατα βάση αυτό τον σκοπό , είχαν την πρόθεση να τακτοποιηθεί ένα συγκεκριμένο σημείο της κουβέντας μας όπου θεωρώ , ακόμη και τώρα, πως δεν έχει την ικανοποιητικότερη διάταξη και παρουσία.
Δεν διεκδικώ το αλάθητο του Πάπα και σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω πως η κάθε μου επιλογή είναι η καταλληλότερη ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ όμως πως το μέγεθος και η έκτασης της αντίδρασης και της αναταραχής δεν δικαιολογείται απο μια τέτοια , μικρή πρακτικά , αλλαγή φτάνοντας σε κάποια σημεία απο συμφορουμίτες σε εκφράσεις που θα της χαρακτήριζα στο όριο του απρεπούς.

Θα ήθελα λοιπόν να ευχαριστήσω ανοικτά και δημόσια όσους αντέδρασαν γιατί μου έδωσαν ένα καλό μάθημα , μου έδωσαν την δυνατότητα να κατανοήσω το πως είναι δυνατόν κάποιοι να ''συνεργάζονται'' μαζί σου καθώς και το πώς κάποιοι άλλοι να θεωρούν την δουλειά και τον προσωπικό χρόνο του άλλου ιδιοκτησία τους.

Η διαχειριστική (Sgoum,Akerm) όσο και η συντονιστική (Marjory, Spiros, Mannlicher μέχρι πρόσφατα ,Thrax καθώς και ο νέος της παρέας Kotsarikos) ομάδα αποτελείται απο ανθρώπους άξιους, με γνώσεις , ικανούς μέσα απο τα αναπόφευκτα ανθρώπινα ελαττώματα να διαχειριστούν , συντονίσουν , στηρίξουν υλικά , ψυχικά και με πολύ προσωπικό χρόνο αυτό το διαδικτυακό βήμα.

Θα σας έλεγα να μην το υποτιμάτε , να μην το θεωρείτε κάτι απλό , περαστικό , χαζό , θα σας έλεγα να μην ξεχνάτε πως πίσω απο τα ψηφιακά στοιχεία που μετατρέπονται σε αναγνωρίσιμα γράμματα, αριθμούς ή οτιδήποτε άλλο στα μάτια μας ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ βρίσκεται ένας ΑΝΘΡΩΠΟΣ , ΜΙΑ ΨΥΧΗ , μια σκέψη, που έχει κοινές ανησυχίες μαζί σας έστω και με διαφορετική προσέγγιση κάποιες φορές λόγω άλλης παιδείας.Αλλιώς απλά δε θα ήταν εδώ μαζί σας.

Οι καιροί είναι δύσκολοι , πονηροί , ο διωγμός στην πίστη μας και σε ότι πρεσβεύουμε έχει ξεκινήσει ,ας εμφανίσουμε μια ταπεινότητα , ας σταματήσουμε την επίδειξη γνώσεων θεολογικών , στρατιωτικών ,οικονομοτεχνικών ή οτιδήποτε άλλο.
Ας προσπαθήσουμε απλά να κοιτάξουμε δίπλα μας και στις τραγικά δύσκολες εποχές ας βάλουμε την κατάκριση , την περηφάνεια , τον εγωισμό στο χρονοντούλαπο της ιστορίας βγάζοντας απο εκεί την αλληλεγγύη την αγάπη , τον αλληλοσεβασμό , την αλληλοβοήθεια , ας φροντίσουμε να αναδείξουμε τα θετικά του χαρακτήρα μας και της πίστη μας.

Κλείνοντας θα πω κάτι ακόμη , έχω μάθει να μην δημιουργώ προβλήματα και ακόμη περισσότερο όταν αισθάνομαι ότι μπορεί προσωπικές αδυναμίες να δημιουργήσουν τέτοια σε καλούς , άξιους και αγαπημένους συνεργάτες , φροντίζω όσο γίνεται να το προλάβω.

Με βλέπατε και ακούγατε λίγο , πλέον θα γίνεται όλο και ποιο αραιά περιοριζόμενος σε εντελώς τεχνικά καθήκοντα, άλλωστε πίσω απο το user admin δεν έχει σημασία ποιος είναι στην πραγματικότητα και μπορεί να είναι ο οποισδήποτε.
Θα ήθελα λοιπόν να σας παρακαλέσω για οποιοδήποτε αίτημα, ζήτημα που μπορεί να έχει προκύψει , απορία να απευθύνεστε σε κάποιον απο τα υπόλοιπα μέλη της διαχειριστικής και συντονιστικής ομάδας.

Σημασία έχει αυτός ο ζωντανός οργανισμός που λέγεται orthodoxhpisth.eu να συνεχίσει να υπάρχει , να συνεχίσει να φιλοξενεί , να συνεχίσει να γεννά προβληματισμούς , να προσφέρει πληροφορίες , να βοηθά τα μέλη του να μπορούν να φιλτράρουν πληροφορίες σε μια εποχή Γκεμπελικής προπαγάνδας.

Σας ευχαριστώ όλους για την συνεργασία , ανεξαρτήτως του μπάχαλου......που δημιουργήθηκε , είναι η πρώτη φορά πάντως που με αποκαλούν μπαχαλάκη :shock:
.
Καλό κουράγιο στα δύσκολα που έρχονται.
Follow orthodoxhpisth on Twitter ,
admin
Site Admin

Re: Ευχαριστώ

Unread postby nikh » Wed Jun 06, 2012 3:38 pm

Καλημερα.
Δεν συνηθιζω να παιρνω μερος στις συζητησεις κ στα θεματα που προκυπτουν ειτε αφορουν την ενημερωση ειτε τον απλο σχολιασμο γεγονοτων παρολο που σας παρακολουθω καθημερινα.
Ομως διαβαζοντας το παραπανω μηνυμα ενιωσα την αναγκη να πω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους αυτους τους ανθρωπους που εργαζονται εδω κ αφιερωνουν χρονο κ χρημα.
Δεν ειναι ευκολο πραγμα να κρατησεις ενα επιπεδο σωστο σε ενα σαιτ με την ανωνυμια που εχει το ιντερνετ κ θεωρω οτι το εχουν καταφερει αυτο.
Γιαυτο απλα κ ανθρωπινα σας ευχαριστω για αλλη μια φορα για τον κοπο σας .
nikh

Unread postby marjory » Wed Jun 06, 2012 6:05 pm

Μια και ο καλός μου φίλος admin άνοιξε αυτόν τον χώρο, δράττομαι της ευκαιρίας να πω λίγα πράγματα που καιρό τώρα έχω κατά νου.

Κατ' αρχήν θέλω να τον ευχαριστήσω για το γεγονός ότι από τα τέλη Αυγούστου 2010, που πήραμε την απόφαση να αποχωρήσουμε από το christian-orthodox, μέχρι και σήμερα, κατέβαλε και εξακολουθεί να καταβάλει πολλή προσπάθεια και αφιέρωσε πάρα πολλές ώρες τόσο στο στήσιμο όσο και στην εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ μας [αλλά και του προηγούμενου που ατυχώς έπεσε]. Θέλω να τον ευχαριστήσω επίσης διότι είναι εξαιρετικά συνεργάσιμος και ανταποκρίνεται άμεσα, λύνοντας οποιοδήποτε ζήτημα τυχόν δημιουργηθεί. Ακούει την συντονιστική ομάδα και επιλύει προβλήματα, κρατώντας ίσες αποστάσεις και ενεργώντας πάντα με ψυχραιμία.

Θέλω να ευχαριστήσω τους φίλους μου διαχειριστές και συντονιστές για την ομόνοια και διάθεση συνεργασίας που έχουν επιδείξει στην διαχείριση και τον συντονισμό του φόρουμ.

Θέλω τέλος να ευχαριστήσω όλα τα μέλη του φόρουμ για την συνεισφορά τους στο να καταστεί ο χώρος αυτός η αγαπημένη μας συντροφιά, η καθημερινή μας πληροφόρηση, το "σπιτάκι" μας.

Οι ημέρες που περνάμε είναι δύσκολες και έρχονται ακόμα δυσκολότερες. Εύχομαι σε όλους να έχουν πολύ κουράγιο και ψυχική δύναμη, να ενδυναμωθεί η Πίστη και να αυξηθεί η καθημερινή προσευχή για να περάσουμε όσο το δυνατόν αβρόχοις ποσί τις επερχόμενες δυσκολίες.

Να είστε όλοι ευλογημένοι.
Ω πανύμνητε μήτερ, η τεκούσα των πάντων αγίων αγιώτατον Λόγον, δεξαμένη την νυν προσφοράν, από πάσης ρύσαι συμφοράς άπαντας, και της μελλούσης λύτρωσαι κολάσεως τους Σοι βοώντας.
marjory
Site Admin

Unread postby supergeorge » Wed Jun 06, 2012 9:16 pm

marjory wrote:Μια και ο καλός μου φίλος admin άνοιξε αυτόν τον χώρο, δράττομαι της ευκαιρίας να πω λίγα πράγματα που καιρό τώρα έχω κατά νου.

Κατ' αρχήν θέλω να τον ευχαριστήσω για το γεγονός ότι από τα τέλη Αυγούστου 2010, που πήραμε την απόφαση να αποχωρήσουμε από το christian-orthodox, μέχρι και σήμερα, κατέβαλε και εξακολουθεί να καταβάλει πολλή προσπάθεια και αφιέρωσε πάρα πολλές ώρες τόσο στο στήσιμο όσο και στην εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ μας [αλλά και του προηγούμενου που ατυχώς έπεσε]. Θέλω να τον ευχαριστήσω επίσης διότι είναι εξαιρετικά συνεργάσιμος και ανταποκρίνεται άμεσα, λύνοντας οποιοδήποτε ζήτημα τυχόν δημιουργηθεί. Ακούει την συντονιστική ομάδα και επιλύει προβλήματα, κρατώντας ίσες αποστάσεις και ενεργώντας πάντα με ψυχραιμία.

Θέλω να ευχαριστήσω τους φίλους μου διαχειριστές και συντονιστές για την ομόνοια και διάθεση συνεργασίας που έχουν επιδείξει στην διαχείριση και τον συντονισμό του φόρουμ.

Θέλω τέλος να ευχαριστήσω όλα τα μέλη του φόρουμ για την συνεισφορά τους στο να καταστεί ο χώρος αυτός η αγαπημένη μας συντροφιά, η καθημερινή μας πληροφόρηση, το "σπιτάκι" μας.

Οι ημέρες που περνάμε είναι δύσκολες και έρχονται ακόμα δυσκολότερες. Εύχομαι σε όλους να έχουν πολύ κουράγιο και ψυχική δύναμη, να ενδυναμωθεί η Πίστη και να αυξηθεί η καθημερινή προσευχή για να περάσουμε όσο το δυνατόν αβρόχοις ποσί τις επερχόμενες δυσκολίες.

Να είστε όλοι ευλογημένοι.

Αγαπητη marjory
Και γω ημουν στο christian-orthodox απο τοτε που λες εσυ.
Και γω σας ακολουθησα και στο προηγουμενο που επεσε ,και εδω.
Συνεχιζω ναμαι εκει μονο για αναγνωση και οχι να λαμβανω μερος σε κατι.
Θυμαμαι και τους λογους που εγινε αυτη η αποχωρηση και επηρεασαν και μενα και συμφωνησα στις ενεργειες σας τοτε.
Συνεχιζω και τωρα εδω,λιγακι ποιο ενεργα γιατι εχω γνωριστει προσωπικα με αρκετα παιδια εδω μεσα.
Τρεφω εκτιμηση.
Μου αρεσει μου ειμαι μαζι σας.
Βρηκα παρεα.
Βρηκα κατι που μου ελειπε.
Βρηκα κατι να με σπρωξει ξανα σε θεματα θρησκειας γιατι λογω των καταστασεων και των παππαδων του συμφεροντος μας ειχαν απομακρυνει.
Ειμαι καθημερινος αναγνωστης εδω μεσα γιατι βλεπω και πιστευω οτι εχετε περισσοτερες γνωσεις απο μενα.
Θελω να μαθαινω.
Ασχετα ποσο χρονων ειμαι το θελω αυτο.
Δυστυχως υπαρχουν και μερικες μαυρες καταστασεις ,ευτυχως ελαχιστες εδω μεσα που μας μαυριζουν την ωραια μας ατμοσφαιρα.
Ευτυχως ομως ειναι περαστικες και οχι μονιμες.
Η Θεία Χάρις μας προσγειωνει.
Συνεχιζουμε ολοι μαζι,τουλαχιστον οσοι μειναμε να πιστευουμε στα οσια και ιερα μας.
Ο καθενας με τον τροπο του και οπως μπορει αλλα ολοι μαζι για τον ιδιο σκοπο.
Να επικρατησει η αγαπη και το δικαιο.
Ο θεος μαζι μας και να προστατευει ολον τον κοσμο.
supergeorge

Unread postby ellinopsihos » Wed Jun 06, 2012 11:51 pm

να πω κι εγω ενα τεραστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολα τα παιδια της διαχειρηστικης και συντονιστικης ομαδας και πανω απ ολα στον admin για το χρονο,τον κοπο,το χρημα που διαθετουν απ την αρχη ως τωρα για να βρισκουμε ολοι εμεις οι εκατονταδες,μελη και αναγνωστες,ενα καταφυγιο και μια παρηγορια τις δυσκολες μερες που ζουμε.ο admin και τ αλλα παιδια δεν ειναι εδω μονο να τους κραζουμε σ ενδεχομενα λαθη.
απαιτω απ ολους να στειλετε παρομοια μηνυματα αγαπης και συμπαραστασης,ειδικα οσοι εκφραζουμε παραπονα,για να νοιωσουν συμπαρασταση στο δυσκολο εργο τους...
να σας εχει ο Κυριος και η Παναγια μας καλα παιδια της διαχειρησης...
ellinopsihos

Unread postby roubini » Thu Jun 07, 2012 12:22 am

Προς τους διαχειριστές και συντονιστές.

Αν δεν κάνω λάθος είμουν ο πρώτος που αντέδρασε στις προσωρινές αλλαγές που έγιναν στο φόρουμ.
Οι προθέσεις μου (θέλω να πιστεύω) ήταν και είναι ανιδιοτελείς, είχα γνώμονα μόνο αυτό που πίστευα ότι είναι καλύτερο σαν εικόνα και σαν λειτουργία του φόρουμ.
Αν ήταν σωστό ή λάθος είναι άλλο θέμα.
Συγχωρέστε με για την θλίψη που σας προξένησα, έστω και μικρή, και για όπου σας πίκρανα. Όλους να μας συγχωρήσετε για τις αντιδράσεις μας, και ας μην σας το ζητήσουμε. Μεγάλη ευλογία θα έχετε.
Ας μην μας μένει πικρή γεύση από οποιαδήποτε ανθρώπινη σχέση και συναλλαγή και ας ειρηνεύουν οι καρδιές μας. Αμήν.

Είμουν επιφυλακτικός στην αρχή για το αν πρέπει να γράψω την άποψή μου.
Σκέφτηκα ότι ίσως η διαχείρηση θέλει να ρίξει το βάρος στα πνευματικά θέματα του φόρουμ και για αυτό κάνει τις αλλαγές, για να ξεκολήσουμε από το "Επερχόμενα και προφητείες". Μετά όμως σκέφτηκα ότι δεν μπορεί να οδηγηθεί κανείς δια της μόχλευσης στα πνευματικά θέματα, αυτό γίνεται άνωθεν.
Ας υπάρχει η επισκεψιμότητα σε κάτι που είναι εν δυνάμει ψυχωφελές και από κει και πέρα, ο δυνάμενος χωρείν χωρείτο.

Η ουσία είναι ότι δεν ξέρω και δεν είχα σκεφτεί ποτέ για το πόση δουλειά θέλει για να στηθεί και να συντηρηθεί το φόρουμ, αυτό άλλωστε μόνο η ψυχούλα σας το ξέρει.
Να είστε πάντα ευλογημένοι και να μας προσφέρετε την φιλοξενία σας για όσο θέλει ο Κύριος.

Υ.Γ : Πραγματικά με εξέπληξε το πόσο γρήγορα πάρθηκε η απόφαση να επανέλθει το φόρουμ στην προτέρα κατάσταση. Αυτό δείχνει άλλωστε και την καλή πρόθεση που υπήρχε από την αρχή για τις αλλαγές που έγιναν. Επίσης δείχνει υγιή πνευματική κατάσταση μακριά από εγωισμούς και αγκυλώσεις.
roubini

Unread postby Babis » Thu Jun 07, 2012 6:37 pm

roubini wrote:Προς τους διαχειριστές και συντονιστές.

...........................................................
Υ.Γ : Πραγματικά με εξέπληξε το πόσο γρήγορα πάρθηκε η απόφαση να επανέλθει το φόρουμ στην προτέρα κατάσταση. Αυτό δείχνει άλλωστε και την καλή πρόθεση που υπήρχε από την αρχή για τις αλλαγές που έγιναν. Επίσης δείχνει υγιή πνευματική κατάσταση μακριά από εγωισμούς και αγκυλώσεις.

Νομίζω ότι αυτό είναι το ουσιαστικότερο όλων. Να σκέφτεσαι το καλό των άλλων και όχι απαραίτητα το δικό σου. Αποδεικνύει αν μη τι άλλο ότι είναι ένα Χριστιανικό φόρουμ. Όταν έγιναν οι αλλαγές ήμουν εκτός του φόρουμ αλλά παρακολουθούσα απ'έξω όλες τις αλλαγές και τις αντιδράσεις των μελών. Είχα δυσκολευτεί τότε να παρακολουθήσω τις αλλαγές, πολύ δε περισσότερο τα ενεργά μέλη.

Να είσται πάντα καλά, σας ευχαριστούμε για τον κόπο σας, για την υπομονή σας, και ευχόμαστε στο Θεό να σας ανταμοίβει με αρετές πλουσιοπάροχα στη ζωή σας.
Babis

Unread postby akerm » Fri Jun 08, 2012 8:03 am

Εύγε στον admin για το όλο σκηνικό....εύγε στην Κυρία marjory μας , και στα αλάνια του φόρουμ sgoum, thrax, manlicher, spyro και τον Kotsariko...

δεν ξέρω εσείς τι λέτε, αλλά συγκλονίζομαι όταν συνειδητοποιώ οτι όλο και περισσότερα παιδιά που γράφουν πιάνουν το κάθε επερχόμενο και το κάθε συμβάν με την πνευματική ματιά...έχω πάθει ντραμπάκουλο για το επίπεδο, την ποιότητα και την προαίρεση όλων των μελών...αν κάτι κάνει αυτό το φόρουμ (ως αναγκαίο κακό που είναι το διαδίκτυο) πιστεύω οτι είναι σε αυτό το σημείο...βοηθά τον αναγνώστη να δει σφαιρικότερα και όχι αποκλειστικά με την "υλική" ματιά τα γεγονότα όπως εξελίσονται...καλή η Ιστορία, καλή η πολιτική, καλά τα συμφέροντα, αλλά όταν βάζουμε πάνω απο όλους και όλα την Επίβλεψη του Αγίου Τριαδικού Θεού, τότε διαπιστώνεται εύκολα αυτό το συγκινητικό που "παίζεται" και εδώ μέσα...τί να πω;...δεν το περίμενα...Δόξα τω Θεώ...

Δόξα τω Θεώ....Δόξα τω Θεώ....συγχαρητήρια σε όλους, ευχαριστούμε όλους που μας υπομένετε και μας ανέχεστε...

παίξτε μπάλα ελεύθερα...όσο ακόμα μας παίρνει...και επιτρέπεται... :) :) :)

υ.γ: και όταν θέλετε καθαριστή φωνάξτε......
καλά ρε!!!....κάντε περικοπές και στο προσωπικό λόγω κρίσης;...πού είναι ο Διονύσης ρε απατεώνες;...μια χαρά καθαριστής ήτανε...(άραζα και γω λίγο!!!)...κοίτα να δεις που μας έπιασε και μας η κρίση... :) :) :) :)
akerm

Unread postby Mannlicher-Schönauer » Fri Jun 08, 2012 10:50 am

akerm wrote:καλά ρε!!!....κάντε περικοπές και στο προσωπικό λόγω κρίσης;...πού είναι ο Διονύσης ρε απατεώνες;...μια χαρά καθαριστής ήτανε...(άραζα και γω λίγο!!!)...κοίτα να δεις που μας έπιασε και μας η κρίση... :) :) :) :)

Κουράστηκα μάνα μου...τι να κάνω; :D :D :D
Αι ημέτεραι δυνάμεις αμύνονται του Πατρίου εδάφους

Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ
Mannlicher-Schönauer

Re: Επερχόμενα και προφητείες

Unread postby Thrax » Thu Jun 28, 2012 11:18 am

ΕΦΟΣΟΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΗΡΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΩ ΚΑΙ ΠΟΛΎ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΠΕΠΡΑΞΑ ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ ΑΠΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ

ΠΡΟΧΩΡΩ ΣΕ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΣΒΥΣΤΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ

ΧΑΡΗΚΑ

Καλέ μας φίλε Thrax, το ότι για λίγο καιρό θα σταματήσεις τον συντονισμό δεν είναι λόγος να αποχωρήσεις από το φόρουμ, ούτε να σβηστεί ο λογαριασμός σου. Μπορείς να συνεχίσεις να μπαίνεις σαν μέλος, να γράφεις κι εσύ. Κρίθηκε σκόπιμο να αποσυμφορηθεί η κατάσταση, διότι τον τελευταίο καιρό υπήρξε μεγάλη ένταση. Δεν είναι η εξουσία που κάνει τις φιλίες... κι εμείς είμαστε φίλοι.
Last edited by Thrax on Thu Jun 28, 2012 12:35 pm, edited 2 times in total.
Όσιε Παίσιε πρέσβευε υπέρ ημών
Thrax

Next

Return to Ανακοινώσεις-Κανονισμοί