Ηθικόν ..... α κ μ αι ο τ α τ ο ν

Τα πάντα περί Γεωπολιτικών και μόνο...

Re: Ηθικόν ..... α κ μ αι ο τ α τ ο ν

Unread postby Τιποτας ο Αιτωλος » Fri Jan 07, 2022 9:57 pm

bersekero wrote:Χρόνια πολλά λοιπόν και σε σένα Γιώργο και σε όλες και όλους τους εορτάζοντες.


:D ευχαριστω αδερφέ ...
ειμαι βεβαια ένα ονομαστικο παραδοξο ....γεννηθηκα του Α'ι Γιαννιού ...και με ονομασαν Γιωργο
Και ό, τι και αν κάνετε, να το κάνετε από την καρδιά σας ως προς τον Κύριο και όχι σε ανθρώπους” (Κολοσσαείς 3:23). “Αν ζείτε για την αποδοχή των ανθρώπων, θα πεθάνετε από την απόρριψή τους
Τιποτας ο Αιτωλος
 
Posts: 3501
Joined: Mon Sep 14, 2015 3:42 pm

Re: Ηθικόν ..... α κ μ αι ο τ α τ ο ν

Unread postby Τιποτας ο Αιτωλος » Thu Apr 14, 2022 3:22 pm

Αυγουστίνος Καντιωτης ....

θα πάρω και τον Πορφύριο και θα πάμε στη βουλή για εξορκισμό ...

https://youtu.be/YfVkk_8fags
Και ό, τι και αν κάνετε, να το κάνετε από την καρδιά σας ως προς τον Κύριο και όχι σε ανθρώπους” (Κολοσσαείς 3:23). “Αν ζείτε για την αποδοχή των ανθρώπων, θα πεθάνετε από την απόρριψή τους
Τιποτας ο Αιτωλος
 
Posts: 3501
Joined: Mon Sep 14, 2015 3:42 pm

Re: Ηθικόν ..... α κ μ αι ο τ α τ ο ν

Unread postby Τιποτας ο Αιτωλος » Mon Jan 02, 2023 9:10 am

Αδέρφια... καλη χρόνια

να έχουμε ..ψυχική..πνευματική και σωματική υγεία ...ώστε με διάκριση να πορευθούμε προς Τον Κύριο μας Ιησού Χριστό ...

μη ξεχνάμε ..οτι όταν το κακό θεριεύει ...η Χάρης περισσεύει ...

όλα θα πάνε καλά ...για αυτό τα επιτρέπει ο Θεός ...για να σώσει τις ψυχές μας που είναι το ζητούμενο ...
Και ό, τι και αν κάνετε, να το κάνετε από την καρδιά σας ως προς τον Κύριο και όχι σε ανθρώπους” (Κολοσσαείς 3:23). “Αν ζείτε για την αποδοχή των ανθρώπων, θα πεθάνετε από την απόρριψή τους
Τιποτας ο Αιτωλος
 
Posts: 3501
Joined: Mon Sep 14, 2015 3:42 pm

Re: Ηθικόν ..... α κ μ αι ο τ α τ ο ν

Unread postby Τιποτας ο Αιτωλος » Sat Mar 25, 2023 8:01 pm

«Ἔχασα τόν σύζυγό μου. Εὐλογητός ὁ Θεός!
Ὁ πρεσβύτερος υἱός μου ἔπεσε μέ τά ὅπλα ἀνά χεῖρας. Εὐλογητός ὁ Θεός!
Ὁ δεύτερος καί ὁ μόνος υἱός μου, δεκατετραετής τήν ἡλικία μάχεται μετά τῶν Ἑλλήνων καί πιθανῶς νά εὔρη ἔνδοξον θάνατον. Εὐλογητός ὁ Θεός!
Ὑπό τήν σημαίαν τοῦ Σταυροῦ θά ρεύση ἐπίσης τό αἷμα μου. Εὐλογητός ὁ Θεός!
Ἀλλά θά νικήσωμεν ἤ θά παύσωμεν μέν ζῶντες, ἀλλά θά ἔχωμεν τήν παρήγορον ἰδέαν, ὅτι ἐν τῷ κόσμω δέν ἀφήσαμεν ὄπισθεν ἠμῶν δούλους Ἕλληνες».

(Λασκαρίνα Μπουμπουλίνα, Υποναύαρχος)
Και ό, τι και αν κάνετε, να το κάνετε από την καρδιά σας ως προς τον Κύριο και όχι σε ανθρώπους” (Κολοσσαείς 3:23). “Αν ζείτε για την αποδοχή των ανθρώπων, θα πεθάνετε από την απόρριψή τους
Τιποτας ο Αιτωλος
 
Posts: 3501
Joined: Mon Sep 14, 2015 3:42 pm

Previous

Return to ΓΕΩΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΥΠΟ ΤΟ ΠΡΙΣΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΦΗΤΕΙΩΝ

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron